Vyberte stranu

Naše služby

Ponúkame komplexné pohrebné služby 

Drevená rakva komplet s čalúnením

za bezkonkurenčné ceny

Nonstop:

DK / 0911 132 797
RK / 0911 232 797

Pohrebná služba AVE

Poskytujeme svoje služby predovšetkým na severe Slovenska. Máme dve prevádzky, ktoré sídlia v Ružomberku a v Dolnom Kubíne. Robíme všetko preto, aby sme poskytli kvalitné a komplexné služby. V našich prevádzkach nájdete kancelárske priestory, miestnosť s rakvami, vystavené smútočné vence, kytice a vlastné chladiace a mraziace zariadenie do -10.

Pristupuje ku svojim klientom zodpovedne, citlivo a profesionálne. Náši klienti často oceňujú náš prístup a profesionalitu v obore. Jedinečnosť našej firmy spočíva v tom, že ponúkame rakvi za bezkonkurenčné ceny. Zabezpečíme celý pohreb a flexibilne reagujeme na všetky požiadavky pozostalých.

 

 

Výroba a predaj rakiev

Kytice a doplnky

Na naších prevádzkach ponúkame široký výber kytic a doplnkov na pohreby.

Informácie o službách

Čo všetko robíme?
Predaj rakiev, Označenie rakvy, Prekládka zosnulého, Chladiace zariadenie, Manipulácia s rakvou pri prevoze, Uloženie do rakvy, Obliekanie zosnulého, Úprava zosnulého, Krížik, Doprava paušál, Doprava sadzba km, Doprava sadzba km zahraničie, Doprava kvetinových darov, Tylová prikrývka, Parte typ 1, Ikebana, Prepožičané vence, Veniec, Kytice, Vyvoz zosnulého z bytu, Hygienický vak, Zapožičanie obradnej siene, Repro hudba, Spopolnenie – kremácia, Urna, Aranžovanie kvetinových darov
Vývoz zosnulých

Zabezpečujeme prevozy zosnulých do naších chladiacich zariadení a mraziacich do -10.

Posledná rozlúčka a pohreb na cintoríne
U nás je všetko na jednom mieste.
Kremácia
Spopolnenie zosnulého
Medzinárodný prevoz zosnulých

Prevoz pozostalých zabezpečujeme špeciálne upravenými vozidlami.